• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Egitimpusulasi.net
Kitaplarım
Photo Flipbook Slideshow Maker
Site Menüsü
Site Haritası

Arı Ürünleri

 33.
Sipariş için tıklayınız
https://www.flptr.com/team-eshop/category_display.asp?cid=3
Sipariş için tıklayınız
https://www.flptr.com/team-eshop/category_display.asp?cid=3

Forever Bee Pollen®

Arı poleni kolayca sindirilebilir ve insan vücudu tarafından kolayca emilebilir. Bilim adamları tarafından yapılan bir araştırmalarda, Arı poleni enerjiyi ve dayanıklılığı artırmaya yardımcı olur.

Polen, çiçeklerde bulunan üreme tozdur. Arılar çiçeklerden polen toplar ve bir besin kaynağı olarak kullanmak üzere kendi kovanlarına getirirler. Polen olmadan, bitkiler, ağaçlar ve çiçekler var olamazlar; Hatta biz de buna bağlıyız.

Detaylı bilgi için tıklayınız


Forever Bee Propolis®

Forever Bee Propolis® vücudun doğal savunmasını desteklemeye yardımcı olur.

Arıları, düşündüğümüz zaman, ilk akla gelen bal ve polen dir. Ancak bir diğer önemli madde ağaçlardan çıkan yapışkan reçine, propolistir.

İçerik:
Arı propolisi 500 mg.(toz),Bal,Soya proteini,Silika (dolgu maddesi),Badem aroması (Aroma arttırıcı),Sitrik asit (dolgu maddesi),Sodyum kroskarmeloz (nem tutucu),Arı sütü (royal jelly).

 Gramaj:
500 mg x 60 tablet

 Kullanımı:
Günde iki defa birer tablet.

Sipariş için tıklayınız
https://www.flptr.com/team-eshop/category_display.asp?cid=3
Royal Jelly A, C, D, ve E vitaminlerini içerir ve aynı zamanda doğal bir B-kompleks vitaminleri deposudur. En önemli unsurlardan birisi, bünye için en önemli maddelerden biri olan protein, yağ, karbohidrat, çeşitli hormonların sentezi ve metabolize edilmesinde temel rol oynayan B5 vitaminidir (Pantotenik Asit).

Royal Jelly en temel sekiz amino asiti, artı ikincil düzeyde diğer on aminoasiti, kalsiyum, bakır, demir, fosfor, potasyum, silisyum ve kükürt minerallerini önemli miktarlarda içerir. Royal Jelly nükleik asit de içermektedir.

Yorumlar - Yorum Yaz
3

1
2

*