• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Egitimpusulasi.net
Kitaplarım
Photo Flipbook Slideshow Maker
Site Menüsü
Site Haritası
Forever Freedom ile Vücudunuzu Destekleyin

Forever Freedom ile Vücudunuzu Destekleyin

Vücudumuzdaki bağ dokularının ve eklem işlevlerinin sağlık olarak devam edebilmesini sağlayın. 
Eklemlerdeki aşınma ve yıpranma belirtilerine karşı bedeninizi koruyabileceğiniz bu besleyici içecek, Aloe tarafından benzersiz bir tasarımla ve içecek şeklinde size sunulmaktadır.

Aloe Vera'dan kaynaklanan kolay asimilasyon (özümseme). Eklemlerde oluşan doğal maddeleri içerir.


İçindekiler

Aloe Vera Gel, Sorbitol (tatlandırıcı), Doğal Portakal Suyu konsantresi (aroma arttırıcı), Fruktoz (tatlandırıcı), Glukosamin Sülfat, Kondroitin Sülfat, Doğal portakal Aroması (aroma arttırıcı), Metil Sulfonil Metan, Askorbik Asit (antioksidan), Sitrik Asit (asitik düzenleyici), Potasyum Sorbat (koruyucu), Sodyum Benzoat (koruyucu), Tokoferol (antioksidan). Kabuklu deniz ürünleri içerir.

4.oz (113 gr)'lık Forever Freedom porsiyonu içinde önerilen 
miktarlarda: (1500 mg.) Glukosamin Sülfat (1200 mg.) Kondroitin Sülfat, MSM (750 mg) ve C vitamini (250 mg.) mevcuttur.

İÇERİK

Likit halde 33.8 oz. (1 litre)

Kullanım Şekli

İyice çalkalayınız. Günde yemeklerden yarım saat önce 1 yada 2 defa, yaklaşık 60 ila 120 ml içiniz. (2-4 oz)
Buzdolabında 
saklayınız. 30 gün içende tüketiniz.

Taze ve stabilize Aloe Vera Gel’in dört çeşidinde, Aloe Vera’ nın 
keyfini çıkartın. Aloe Vera Gel, Aloe Bits N’ Peaches, Aloe Berry Nectar ve Forever Freedom. Tüm bu dört çeşidin temel içeriği sağlıklı beslenme için zengin bir besin desteği sağlayan Aloe Vera Gel’in kendisidir.

Sindirim ve Besinlerin emilmesine yardımcı 
olmak için, günlük beslenmenize vitamin, mineral ve amino asit ilavesi yapmak ve hepsinin ötesinde, iyi ve sağlıklı bir yaşam biçimi geliştirmek için bu içeceklerden herhangi birini hergün içiniz. 

Portakal tadında lezzetli bir içecek olan Forever Freedom, eklemlerin düzgün işlev görebilmelerine ve hareket kabiliyetlerinin devamlılığına yardımcı olacak maddeler ile Aloe Vera'nın birleştirilmesinden meydana gelmiştir.

Stabilize edilmiş Aloe Vera Gel ile birleştirdiğimiz maddeler; eklemlerin sağlıklı işlev görmelerine ve hareket kabiliyetlerinin devamlılığına yardımcı olduğu saptanan Glukosamin Sülfat ve Kondroitin Sülfat gibi iki doğal elementtir.

Vücudumuzdaki bağ 
dokularının ve eklem işlevlerinin sağlık olarak devam edebilmeleri için gereken sülfürün elde edilmesinde önde gelen MSM ile C vitaminini de bu bileşime ilave ettik.

Bedenimizde, doğal "amortisör" işlevini gören kıkırdakların kuru 
kalmamalarına ve yapısal sağlıklarının devamlılığına yardımcı olacak iki doğal madde, Glukosamin Sülfat ve Kondroitin Sülfat'tır.

Ayrıca, bir yüzeyin diğeri üzerinden rahatlıkla kaymasının 
sağlayacak yağlandırıcı sıvının kıvamını saptamakta da yardımcı olur. Beden yaşlandıkça, sağlıklı bir kıkırdağa ait bu doğal elementlerin üretiminde yaşanan zorluk ve sıkıntılar nedeniyle eklemlerde "aşınma ve yıpranma" oluşur.

Vücuttaki bozulma ve kalite kaybına karşı ilk savunma hattı C vitamini ve MSM ile birleşen Glukosamin Sülfat ve Kondroitin Sülfat tarafından kurulur. Doğal kaynaklı bu besin tamamlayıcıları, diğer FLP ürünlerinde olduğu gibi güvenli üretilmiştir.

Güne başlamak için Forever Freedom en besleyici içecektir!

Siparişlerinizi aşağıdaki adresten verebilirsiniz.

http://www.akinyildirim.flptr.com

505. 6723207

  
1572 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
3

1
2

*