• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Egitimpusulasi.net
Kitaplarım
Photo Flipbook Slideshow Maker
Site Menüsü
Site Haritası
Balık Yağı Takviyesi Kalp Damar Hastalıklarından Koruyor

BALIK YAĞI TAKVİYESİ KALP DAMAR HASTALIKLARINDAN KORUYOR

Omega-3 yağ asitleri içeren diyetler pıhtı oluşumunu azaltıp damarları genişletmek, trigliserid seviyesini düşürmek, ileri kalp yetersizliği olanlarda aritmiyi azaltmak ve kan basıncını düşürmek gibi çok önemli yarar sağlıyorlar.

Amerikan Kalp Cemiyeti de beslenmede günde ortalama 1 gram kadar omega yağ asidi alınmasını öneriyor. Bunun en iyi ve en sağlıklı yöntemi ise Omega yağlar içeren beslenme şeklini benimsemek ve özellikle düzenli balık tüketmek. Tedavi kılavuzlarına göre de haftada 2 kez balık tüketmek gerekiyor.


KORONER BY PASS AMELİYATI…

İnsanoğlu bir rahatsızlık başına gelince anlıyor çoğu zaman sağlığının kıymetini. Kalp ve damar sağlığınız önemli diye seminerlerde anlatmaya çalışıyoruz çoğu zaman. Hayatımızdaki KİMYASALLAR, damar tıkanıklığı yapıyor ve kalp damar hastalıkları meydana geliyor.

Kalp damarlarında tıkanıklık artığında ise damarlar kanı geçiremez hale geliyorlar. Ve kalbimizin bu vazifeyi sağlıklı görebilmesi için Koroner By Pass ameliyatı ile damarımızın tıkalı bölümünü keserek alıp, yerine bacağımızdan alınan damarı kesilen tıkalı damarın yerine ekliyorlar.

Bu kadar önemli işte damar tıkanıklığı, Bizimde şimdiden geleceğimize yatırım yapmamız çok önemli. Her gün düzenli omega 3 kullanmalısınız. Bedende hemen hemen her yerde faydası olduğu gibi, omega 3 damarlarımızı tıkayan maddeleri çözüyor ve damarlarımız hep açık ve sağlıklı kalıyor. Unutmayın kan hayat ( gıda ve oksijeni hücrelere ulaştırır. ) taşır. Kan gitmeyen yerde de hayat olmaz.


EKLEM SAĞLIĞI İÇİN İLK 5 TAKVİYE

Natural Products Insider dergisinin Ekim 2014 sayısında yayınlanan bir rapora göre günümüzde eklem sağlığı, diz ağrıları, bel ağrıları vs. gibi sorunlar için en çok kullanılan ve en yarar sağlayan 5 besin takviyesi şu şekilde sıralandı;
1) Kollajen ( Forever Actve HA no:264’ var )
2) Glucosamine-Chondroitin ( Forever Freedom no:196’ var )
3) MSM ( Forever Freedom no:196’ ve Aloe MSM Gel no:205 te var )
4) Natural Eggshell Membrane (NEM)
5) Omega-3 Yağ Asitleri ( Forever Artic-Sea no: 39 veya 376 da var )


Forever Arctic-Sea (Omega3 Balık Yağı)

Sağlıklı bir beden için gerekli olan besin maddelerinin en önemlilerinden biri, yağ asitleridir.

Bu besin maddeleri, her bir hücremizi saran koruyucu hücre zarının büyük kısmını oluşturmak da dahil olmak üzere, birçok fonksiyonu sağlar. Bunlar aynı zamanda vücut tarafından, iç organlarımızı desteklemek korumak ve sıcak tutmak için kullanılan vücut yağlarının oluşumunda ana yapı taşları olarak kullanılır.

Bununla beraber, her tür yağ asidi aynı yararları sağlamaz. Bilimsel araştırmalar, ağırlıklı olarak hayvani yağlarda bulunan doymuş yağ asitlerinin tüketimini, artan kolesterol seviyeleri ve daha yüksek oranda kalp krizi riskiyle ilişkilendirmektedir; oysa bitki yağlarından gelen doymamış yağ asidi çeşitleri bu etkiye sahip değildir.

Ürün Açıklaması

Forever Living Products, en güncel araştırma sonuçlarının avantajını, beslenmenin bu önemli alanına taşıyan, üstün bir besin tamamlayıcısını formüle etmiştir.

Omega-3’ü Omega-9’la birleştirerek, kandaki kolesterol ve trigliserid seviyelerini uygun bir şekilde sağlıklı düzeyde destekleyebilen güvenil ve dengeli bir tamamlayıcıdır.

Forever Arctic-Sea Omega-3, her ikisinir yararlarını bir araya getirmek için hem bitkisel yağları hem de balık yağlarını kullanan dengeli bir tamamlayıcı olması açısır bir yeniliktir.

Omega-3, somon balığı ve diğer deniz ürünlerinde bulunan, temel çoklu-doymamış bir yağ-asididir. Omega-i zeytinyağı gibi bitki ürünlerinde bulunan bir doymamış yağ asididir.

Her bir kapsül, Batı dünyasının beslenme tarzında eksikliği duyulan 225mg EPA,

150mg DHA ve 150mg oleik asiti içerir. EPA ve DHA’nın yararları, dolaşım sistemini desteklemeyi sağlar. Bunlar, göz ve sinir sistemi gelişimi ve sağlığını da içeren diğer fonksiyonlar için de gereklidir ve düzgün eklem fonksiyonunu destekler

 İÇİNDEKİLER

– Omega-3 yag asitlerinin dolaşım

Doğal balık yağı, zeytin yağı, jelatin (balıktan elde edilir-kıvam arttırıcı), damıtılmış su (hacim arttırıcı), d-alfa tokoferol (E-Vitamini) (1 lU’lük vitamin, antioksidan olarak ilave edilmiştir.)

İÇERİK 60 jelatin kapsül

KULLANIM ŞEKLİ

Yetişkinler için, günde üç defa yemeklerle beraber bir ya da iki kapsül suyla alınız

– Omega-3 yag asitlerinin dolaşım fonksiyonunu desteklediği ortaya konmuştur.

Omega-3 ve Omega-9 yağ asitleri sağlıklı kolesterol ve trigliserid seviyelerine yardımcı olur.

Düzgün eklem fonksiyonunu destekler.


Siparişlerinizi aşağıdaki adresten verebilirsiniz.

http://www.akinyildirim.flptr.com

  
2293 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
3

1
2

*